Оголошення »

До уваги громадян, які користуються житловою субсидією!

20.10.2017

Управлінням праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради зроблено автоматичний перерахунок діючих субсидій за жовтень поточного року зі зміною обов`язкового відсотку платежу для громадян , які в осінньо-зимовий період використовують для опалення природній газ та електроенергію.
Для отримання повідомлення за жовтень 2017р. громадянам необхідно звернутись за адресою:
– вул.Першотравнева, 9 ( будинок побуту) для громадян , які мешкають у приватному секторі та мають індивідуальне газове опалення та для громадян, які мешкають за адресами колишніх ЖЕКів№1,2,3,4,5 та мають автономне газове опалення;
– пров.Б.Білого, 6 ( колишній ЖЕК № 6) для громадян, які мешкають за адресою колишнього ЖЕКу № 6 та мають автономне газове опалення.
Мешканці селищ Олександрійського, Пантаївки, Звенигородки, Марто-Іванівки отримають повідомлення, звернувшись до селищної ради в залежності від місця проживання за графіком їх роботи.
Видача повідомлень буде проводитись з 23 жовтня по 27 жовтня за графіком роботи управління та колишніх ЖЕКів та з 23 жовтня по 25 жовтня включно у колишньому ЖЕКу №6.