Оголошення »

До уваги! Інформація щодо дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України

26.07.2018

За інформацією, наданою філією «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця» протягом 2018 року, в Україні, внаслідок наїзду швидкісних поїздів травмовано 10 осіб, з яких 8 зі смертельним наслідком. Тільки на території Кіровоградській області швидкісними поїздами травмовано 3 громадянина, з яких 2 зі смертельним наслідком.
Основними причинами травмування громадян на залізниці залишається порушення ними правил безпеки на залізничному транспорті. Це, зокрема, перехід залізничних колій перед потягом, що наближається; ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше п’яти метрів до крайньої рейки); знаходження надто близько від краю пасажирської платформи (менше, ніж півметра) під час проходження поїзда, ігнорування заборонних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів.
Справжньою катастрофою на сьогодні є користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами чи навушниками поблизу залізничного полотна та стихійний перетин громадянами залізничних колій, не обладнаних для перетину.
Нагадуємо, що залізнична колія – це зона підвищеної безпеки. Тому і поводитися потрібно з особливою обережністю, зокрема на дільницях курсування швидкісних електропоїздів. Через недотримання елементарних правил безпеки люди втрачають найцінніше – власне життя.