Оголошення »

До уваги керівників компаній та підприємств!

08.09.2021

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата у співпраці з Міністерством економіки України організовує діловий візит в ОАЕ для участі у Бізнес-форумі в рамках Національного дня України за програмою «ЕКСПО 2020» в м.Дубай.
Всесвітня виставка «ЕКСПО 2020» в м. Дубай стане найбільшою виставковою подією в світі. Планується, що захід відвідає близько 25 млн осіб зі 180 країн світу.
Кількість місць обмежена. Запрошуються компанії з інноваційними рішеннями, а також ті, що представляють напрями: IT, інновації, аграрна, харчова промисловість та енергетика.
Програма форуму передбачає 3 галузеві секції:
1. Інновації в аграрному секторі.
2. ІТ та сучасні рішення для ефективного розвитку.
3. Енергетика в забезпеченні сталого розвитку.
Для того, щоб взяти участь, треба:
– ознайомитись із деталями та умовами участі (обов’язкова умова – мати біометричний закордонний паспорт);
– подати заявку англійською мовою з необхідними даними про компанію, інноваційний продукт, контакти від компанії тощо за посиланням: https://forms.gle/didNgnissJRFNLGm9
– пройти відбір Координаційного комітету Форуму;
– оплатити пакет учасника (2330$).
Участь у бізнес-місії дозволить встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для Вас ринку.
За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09).