Оголошення »

До уваги керівників закладів готельного господарства та власників зелених садиб

04.06.2018

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України започаткованого проект “Великий готельний перепис” (далі – проект), який спрямовано на розвиток туристичного бізнесу в Україні.
Даним проектом передбачено експедиції у пошуках кращих готелів України (садиб, баз відпочинку тощо). Організатори проекту залучають у якості медіа-партнерів засоби масової інформації, соціальні мережі.
У разі участі у проекті заклад тимчасового розміщення отримує:
експрес-аналіз сайту, від партнера проекту “Traveline”, з рекомендаціями щодо поліпшення продажів (портал он-лайн бронювання);
партнер проекту “Villa Vanila” (меблі для готелів), у разі потреби, надасть рекомендації щодо зміни інтер’єру закладу тимчасового розміщення:
партнер проекту – журнал “Академія гостинності” розміщуватиме новини про проект та залучатиме до семінарів і тренінгів представників готельно-ресторанного бізнесу;
організатори публікуватимуть розгорнуті статті про заклади тимчасового розміщення та відзначатимуть на карті цікаві для туристів місця та об’єкти, які знаходяться поруч;
кращі заклади увійдуть до дисконтної програми LalaGard, яка буде продаватись за символічну плату або йти у подарунок під час презентацій.
Більш детально з інформацією щодо участі у проекті можна ознайомитись на сайті https://findinukraine.com.ua/, або на сторінці соціальної мережі фейсбук https://www.facebook.com/bestuahotels.
Контактні дані організаторів проекту:
vgp@findinukraine.com.ua, тел.+38 050 242 24 78, +38 093 786 35 41.