Оголошення »

До уваги мешканців міста та молоді

23.02.2021

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про започаткування програми “Доступної іпотеки”, ставку за кредитами визначили в межах 7% річних.
Постанова передбачає, що Фонд розвитку підприємництва здійснює компенсацію відсоткової ставки до рівня 7% річних за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їхньої вартості.
Кабінет Міністрів України також ухвалив зміни до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів, якими спрощуються критерії для позичальників.
На отримання держпідтримки у сфері іпотечного кредитування зможуть розраховувати будь-які громадяни, які не мають у власності чи власності сім’ї об’єктів житлової нерухомості та/або чинних договорів з фінансування (інвестування) будівництва житлової нерухомості та/або майнових прав на об’єкти незавершеного будівництва житлової нерухомості, якщо їх загальна площа перевищує 50 кв. метрів на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 20 кв. метрів – на кожного наступного члена сім’ї.
Запуск програми заплановано на 01 березня 2021 року.
Більш детальна інформація розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України за посиланням:
https://www.mof.gov.ua/uk/news/iurii_draganchuk_rishenniam_uriadu_dostupna_ipoteka_pid_7_staie_shche_dostupnishoiu-2711?fbclid=IwAR26eMO3al4seJlZU3DsDBfbP8vTVVyCJCmrf-cTUiS3-Y0-FpdZr4NPjA4