Оголошення »

До уваги суб’єктів господарювання!

24.04.2019

У наступному номері газети «Вільне слово» та на офіційному веб-сайті Олександрійської міської ради в розділі «Регуляторна політика» / «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» буде оприлюднений проект регуляторного акта, аналіз регуляторного впливу та М-Тест – проект рішення виконавчого комітету «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2015 № 1528 «Про місцеві податки і збори» та встановлення міських податків і зборів на 2020 рік».
Стислий зміст проекту: встановлення на території Олександрійської міської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України.
Мета прийняття проекту: впровадження ефективних методів регулювання у сфері справляння місцевих податків та зборів, забезпечення повноти надходжень від міських податків та зборів до міського бюджету.
Розробник проекту: управління економіки Олександрійської міської ради.
Зауваження і пропозиції щодо внесення змін до проекту приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення публікації у засобах масової інформації проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу та М-Тесту на адресу управління економіки Олександрійської міської ради: 28000, м. Олександрія, пр. Соборний, 59, кімн. 211, 215.
Телефони для довідок: (05235) 72040, 70725.