Оголошення »

До уваги суб’єктів господарювання

04.03.2021

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за сприяння Посольства України в Китайський Народній Республіці розглядається можливість встановлення контактів з однією з найбільших у світі онлайн-платформ“JD” (JD.com, Jingdong Mall),основним видом діяльності якої є Інтернет-торгівля та електронна комерція. Компанія також є однією із найбільших платформ в китайському сегменті Інтернету за моделлю В2С. За об’ємом транзакцій посідає третє місце серед найбільших глобальних Інтернет-компаній. Кількість активних покупців, що користується послугами компанії, перевищує 440 мільйонів.
За результатами проведення переговорів досягнуто домовленості щодо створення постійно діючого українського Національного павільйону. Функціонування такого павільйону дозволить розширити присутність вітчизняних експортерів на китайському ринку та презентувати експортний потенціал України. Вартість користування онлайн – платформою для Національного павільйону буде платною.
У зв’язку з цим, пропонуємо розглянути вищезазначену пропозицію та проінформувати Департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації за тел. 32-13-96 або на e-mail: invest@tconomska.kr-admin.gov.ua» щодо зацікавленості підприємств-експортерів у формуванні єдиного пулу з метою відкриття Національного павільйону на китайській онлайн-платформі “JD”.