Оголошення »

Оголошення

21.03.2019

Пантаївська селищна рада міста Олександрія Кіровоградської області повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки, розташованої по вулиці Урожайна, 1, смт. Пантаївка, міста Олександрія Кіровоградської області для будівництва будівель та споруд агропромислового виробничого приватного підприємства «Украгротехнологія»
1. Проект розроблений на виконання рішення Пантаївської селищної ради від 31.08.2018 № 183 «Про розроблення детальних планів частин територій селища».
Головна мета розробки проекту детального плану території (далі за текстом – проект ДПТ) – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення параметрів забудови та планувальних обмежень, ландшафтна організація частини території смт. Пантаївка. До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка. Проектом, згідно з завданням на проектування, передбачається благоустрій прилеглої території та зеленої зони між залізницею та вулицею Новопражською.
При розробці проекту ДПТ були використані Генеральний план смт. Пантаївка, проектна пропозиція забудови ділянки, надана замовником, топогеодезична зйомка М 1:2000.
Склад та зміст проекту ДПТ прийняті у відповідності до вимог ДБН Б.1.1-14-2012., як на земельну ділянку в межах населеного пункту для розміщення окремого об’єкта будівництва.
2. В проекті ДПТ опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території ділянки площею 27.800 га. для будівництва будівель та споруд агропромислового виробничого приватного підприємства «Украгротехнологія». Ділянка проектування ДПТ знаходиться за поштовою адресою: вул. Урожайна, 1, смт. Пантаївка, м. Олександрія Кіровоградської обл., в південній частині смт. Пантаївка.
Проектом ДПТ враховані інвестиційні наміри будівництва на території, що розглядається на етапі реалізації до 3-7 років. Основні техніко-економічні показники надаються на розрахунковий період ДПТ – 2021 р.
Даний проект ДПТ розроблено у відповідності до діючого законодавства, норм та правил.
3. Проект ДПТ розроблений фізичною особою підприємцем Поляшенко Тетяною Петрівною на замовлення Пантаївської селищної ради.
4. З матеріалами проекту ДПТ можна ознайомитися за посиланням, та в приміщенні Пантаївської селищної ради (вул. Магістральна, 49) в робочі дні з 09.00 до 16.00.
5. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту ДПТ та розгляду пропозицій – спеціаліст І категорії селищної ради Бурусан Д.М.
Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту ДПТ приймаються протягом місяця з дня оголошення Пантаївською селищною радою (вул. Магістральна, 49;), електронна адреса: pantaevkarada@ukr.net. Телефони для довідок: 097 9355340.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
6. Громадські слухання проекту ДПТ будуть проведені 10 квітня 2019 року, о 14.00 год. в приміщенні фойє будинку культури селища Пантаївка.