Інформація щодо містобудування »

Оголошення

25.03.2019

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розміщується ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування – генерального плану м.Олександрія.
1. Замовник: Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.
2. Розробник: Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М.Білоконя.
3. Метою стратегічної екологічної оцінки є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування. Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування виконаний згідно вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».
4. Повідомлення та матеріали для ознайомлення громадськості з проектами містобудівної документації на місцевому рівні «Генеральний план м.Олександрія Кіровоградської області» та «План зонування території (зонінг) м.Олександрія Кіровоградської області» розміщені на офіційному сайті Олександрійської міської ради у розділі «Оголошення», на 1 поверсі будівлі міської ради по пр. Соборному, 59 для вільного доступу
5. Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування – генерального плану м.Олександрія приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення даного проекту управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25;
пр. Соборний, 59, каб. 114), електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.
Відповідальна особа: головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради – Онопрієнко Алевтина Євгеніївна, тел. (05235) 7-02-85.
6. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Завантажити звіт