Оголошення »

Оголошення

03.11.2020

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території в районі Покровської площі в м.Олександрія Кіровоградської області».

1. Проект розроблений на виконання рішення Олександрійської міської ради від 15.10.2020 року № 930 «Про розроблення детального плану території в районі Покровської площі в м.Олександрія Кіровоградської області».
Замовник проекту управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради, ініціатор розробки проекту – Управління Олександрійської єпархії УПЦ.
Мета даної роботи: уточнення положень генерального плану міста, визначення параметрів забудови, містобудівних умов та обмежень для будівництва церкви на Покровській площі, планувальних обмежень та ландшафтної організації території.
2. Розробник проекту – фізична особа – підприємець Пенязь Т.О. До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.
3. З матеріалами детального плану можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради та в приміщенні Олександрійської міської ради (просп. Соборний, 59, 1 поверх) в робочі дні з 09.00 до 16.00.
4. Зауваження і пропозиції до проекту подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення даного проекту до Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000, тел./факс (05235)7-23-43, E-mail: upravleniegkh@ukr.net). Відповідальна особа: головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради Онопрієнко А.Є., тел.70285.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Проектний план 

Пояснювальна записка