Оголошення »

Оголошення про конкурс

10.10.2017

Виконавчий комітет Олександрійської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для забезпечення підготовки матеріалів по проведенню засідань конкурсного комітету щодо організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в м. Олександрія.
Умовами конкурсу є:
1. Комітетом з визначення робочого органу є конкурсний комітет по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в адміністративно – територіальних межах Олександрійської міської ради.
Організації (підприємства), бажаючі брати участь у конкурсі, повинні мати фахівців та досвід роботи не менше 3-х років з питань організації пасажироперевезень, мати суспільний авторитет в організації пасажироперевезень у місті, районі, області. Мати статус державного, комунального або приватного підприємства.
2. Організація (підприємство), бажаюча брати участь у конкурсі по відбору робочого органу, повинна:
а) надати заяву відповідної форми;
б) надати слідуючий перелік документів:
– копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання, завірену нотаріально;
– засвідчену в установленому порядку копію довідки про включення підприємства до єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій;
– довідку державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах;
– копію Статуту (Положення) підприємства, організації, завірену нотаріально;
– кошторис витрат для підготовки засідання конкурсного комітету на один об’єкт конкурсу;
– копії трудових книжок фахівців, завірені нотаріально;
– копії дипломів фахівців, завірені нотаріально;
– інформацію про матеріально-технічну базу.
3. До участі у конкурсі не допускаються претенденти, які:
– надають послуги з перевезень;
– провадять діяльність на ринку транспортних послуг;
– представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;
– визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять і процедуру ліквідації суб’єкти господарювання;
– подали для участі в конкурсі документи в неповному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.
Документи на конкурс приймаються по 27.10.2017 року у кімнаті № 211 будинку міської ради за адресою: 28000, м. Олександрія, проспект Соборний, 59.
Конкурс відбудеться 10.11.2017 року о 14-00 год. у кімнаті № 203 будинку міської ради по пр. Соборний, 59.
За довідками та бланками заяв просимо звертатися до управління економіки міської ради за адресою: 28000, м. Олександрія, проспект Соборний, 59, к. 211.
Телефони для довідок: 70725,75246.