Оголошення »

ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2021 рік

24.11.2020

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості повідомляємо про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2021 рік.

Термін громадського обговорення Заяви та надання зауважень і пропозицій до неї – 15 (п’ятнадцять) днів з дати оприлюднення даної публікації.
Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2021 рік надсилати на електронну адресу Олександрійської міської ради: rada@olexrada.gov.ua
та до управління економіки Олександрійської міської ради на адресу: просп. Соборний, 59, м. Олександрія, 28000 або в електронному вигляді на електронну адресу: upreco@olexrada.gov.ua.

ПОСИЛАННЯ “Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Олександрійської територіальної громади на 2021 рік”.