Оголошення »

Оголошення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо реалізації проекту «Про розвиток та удосконалення авто-мото траси «Вербова Лоза»

18.05.2018

Олександрійська міська рада оголошує про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо реалізації проекту «Про розвиток та удосконалення авто-мото траси «Вербова Лоза».
Мета здійснення державно-приватного партнерства (далі – ДПП): надання прав користування земельною ділянкою комунальної власності, площею 14,5426 га, строком на 49 років для проведення змагань європейського рівня з мото- та автогонок, змагань з технічних видів спорту, тренувань, за умови виконання партнером інвестиційних зобов’язань (виконання партнером інвестиційних зобов’язань протягом п’яти років у сумі 1 468 200,00 грн (власні кошти на реалізацію проекту); включення даного об’єкту до генерального плану міста; відшкодування приватним партнером витрат на землевпорядну документацію на земельну ділянку у сумі 6122,65 грн; сплата за земельну ділянку: в розмірі 1 грн в рік протягом періоду будівництва, але не більше ніж п’ять років та у розмірі 1% від нормативно-грошової оцінки за оренду земельної ділянки з 6-го по 49-й роки здійснення ДПП; подальше забезпечення відповідної ділянки та району міста інфраструктурою для проведення змагань по мото- та автоспорту; створення нових не менше 4 робочих місць; сплата усіх податків та зборів до міського бюджету).
Об’єкт ДПП: земельна ділянка комунальної власності площею 14,5426 га, яка буде надана у користування приватному партнеру на умовах договору, укладеного в рамках державно-приватного партнерства.
Строк ДПП: 49 років.
Найменування державного партнера: територіальна громада м. Олександрії в особі Олександрійської міської ради.
Вид договору, що буде укладено в рамках ДПП: інші договори.
Граничний строк подання заявок на участь у конкурсі: 30 календарних днів з дати публікації оголошення про проведення конкурсу. Порядок подання заявок: особисто або поштою. Місце подання заявок: за адресою конкурсної комісії, м. Олександрія, Кіровоградська область, пр. Соборний, 59, кімн.210, телефон секретаря конкурсної комісії (05235) 7-51-35.
Граничний строк проведення конкурсу, не менш ніж 45 календарних днів з дати закінчення подання заявок на участь у конкурсі;
Для отримання додаткової інформації про проведення конкурсу слід звертатись до секретаря конкурсної комісії – начальника відділу інвестицій та інновацій управління економіки міської ради Гавриленко Оксани Віталіївни, (05235) 7-51-35.
Конкурсна документація опублікована на сайті Олександрійської міської ради: http://olexrada.gov.ua/doc/eco/konkurs_verbova_loza.pdf

Annotation
The contest object: the land plot of communal property with an area of 14.5426 hectares.
Type of the contract: Other contracts.
Way of obtaining additional information: For more information on conducting a competition, contact the secretary of the competition commission: Havrylenko Oksana Vitalievna – Head of the department of investments and innovations of the management of the City Council economics.
Address : Ave. Soborniy, 59, Olexandriya, phone number : +38 05235 75135