Оголошення »

Оголошення про створення робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Олександрійської територіальної громади

18.10.2021

З метою забезпечення сталого розвитку Олександрійської територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної громади Олександрійською міською радою прийняте рішення № 298 від 05.10.2021 «Про розробку комплексного плану просторового розвитку території Олександрійської територіальної громади».
Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Олександрійської територіальної громади (далі – комплексний план) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» виконавчому комітету доручено створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган – робочу групу.
Робоча група забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників міської ради, старостинських округів, виконавчих органів міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.
Замовником розробки комплексного плану визначене управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради.
Заявки на участь у робочій групі приймаються управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25, тел. 72343, електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 71477, 70285) протягом 10 робочих днів з дня публікації даного оголошення.