Оголошення »

Пантаївська селищна рада міста Олександрія Кіровоградської області повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план частини території селища: від перехрестя вулиць Миру та Шахтарська в західному напрямку, що включає в себе квартал №31», що розроблений з метою будівництва сільської лікарської амбулаторії та міні – футбольного поля (45х22 м.)

07.06.2019

1. Проект розроблений на виконання рішення Пантаївської селищної ради від 15.04.2019 № 228 «Про розроблення детальних планів частини території селища».
Головна мета розробки проекту детального плану території (далі за текстом – проект ДПТ) – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення параметрів забудови та планувальних обмежень, ландшафтна організація частини території смт. Пантаївка. До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка. Проектом, згідно з завданням на проектування, передбачається благоустрій прилеглої території та зеленої зони суміжно з будівлею лікарської амбулаторії.
При розробці проекту ДПТ були використані Генеральний план смт. Пантаївка, проектна пропозиція забудови ділянки, надана замовником, топогеодезична зйомка М 1:2000.
Склад та зміст проекту ДПТ прийняті у відповідності до вимог ДБН Б.1.1-14-2012., як на земельну ділянку в межах населеного пункту для розміщення окремого об’єкта будівництва.
2. В проекті ДПТ опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території ділянки площею 5 га. для будівництва сільської лікарської амбулаторії та міні – футбольного поля. Ділянка проектування ДПТ знаходиться в західному напрямку від перехрестя вулиць Миру та Шахтарська за поштовою адресою: вул. Миру (суміжно з будівлею бані) смт. Пантаївка, м. Олександрія Кіровоградської обл. (будівля сільської лікарської амбулаторії) та вул. Шкільна, 1 (міні – футбольне поле).
Даний проект ДПТ розроблено у відповідності до діючого законодавства, норм та правил.
3. Проект ДПТ розроблений фізичною особою підприємцем Поляшенко Тетяною Петрівною на замовлення Пантаївської селищної ради.
4. З матеріалами проекту ДПТ можна ознайомитися за посиланнями (див. нижче), та в приміщенні Пантаївської селищної ради (вул. Магістральна, 49) в робочі дні з 09.00 до 16.00.
5. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту ДПТ та розгляду пропозицій – секретар селищної ради Овсянік Олександр Володимирович.
Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту ДПТ приймаються протягом місяця з дня оголошення Пантаївською селищною радою (вул. Магістральна, 49;), електронна адреса: pantaevkarada@ukr.net. Телефони для довідок: 0968617764.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.