Оголошення »

Повідомлення (пояснювальна записка) про намір встановити розмір внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку

07.07.2020

Відповідно до ст.. 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. № 2119-VIII {Із змінами, внесеними згідно із Законом № 2454-VIII від 07.06.2018, ВВР, 2018, № 23, ст.211} та згідно Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 129 комунальне підприємство «Теплокомуненерго» розрахувало розміри внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку – регулярні платежі, визначені окремо для кожної будівлі, що враховують витрати операторів зовнішніх інженерних мереж, пов’язані із обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку.
Розрахунки внесків виконувались для будинків, оснащених вузлами комерційного обліку в кількості 172 од.
Розміри внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку розраховані із трудовитрат обслуговуючого персоналу та матеріалів (інструментів), необхідних для виконання робіт.
Розміри внесків на заміну вузлів комерційного обліку розраховані із трудовитрат обслуговуючого персоналу, матеріалів (інструментів), необхідних для виконання робіт по заміні та вартості самого вузла комерційного обліку.
З інформацією про структуру внесків можна ознайомитись
на сайті Олександрійської міської ради http://olexrada.gov.ua та
на сайті КП «Теплокомуненерго» //kpteplo.wixsite.com/olexandriyateplo.
Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації даного повідомлення на адресу КП «Теплокомуненерго» вул..Перспективна, 32а, м.Олександрія, Кіровоградська обл.., 28000, тел.. 7-11-63, e-mail teplo@ukr.net.