Інформація щодо містобудування »

Про розроблення детального плану

06.11.2019

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території в районі вул.Кільцевої, 9а в м.Олександрія Кіровоградської області».
1. Проект розроблений на виконання рішення Олександрійської міської ради від 05.11.2019 № 817«Про розроблення детального плану території в районі вул.Кільцевої, 9а в м.Олександрія Кіровоградської області».
Мета даної роботи – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення планувальних, містобудівних умов та обмежень для будівництва наземної фотоелектричної сонячної електростанції (ФСЕС) потужністю 5.760 МВт. До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.
2. Проект розроблений фізичною особою-підприємцем Поляшенко Т.П. на замовлення управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.
3. З матеріалами детального плану можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради та в приміщенні Олександрійської міської ради (пр.Соборний, 59, 1 поверх) в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради Онопрієнко А.Є.
4. Зауваження та пропозиції приймаються управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул.Бульварна, 25; пр. Соборний, 59, каб. 114), електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.

Завантажити проектний план