Оголошення »

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської повідомляє про завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації на місцевому рівні «Генеральний план м.Олександрія Кіровоградської області» та «План зонування території (зонінг) м.Олександрія Кіровоградської області»

15.02.2019

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради проводились громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації.
1. Замовник: Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.
2. Розробник: Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М.Білоконя.
3. Підстава розроблення: Договір від 12.04.2018 за № 45 (за результатом проведення процедури відкритих торгів на закупівлю послуг).
4. Мета містобудівної документації: вирішення стратегічних завдань соціально-економічного розвитку міста, створення сприятливих умов для залучення інвестицій, визначення функціонального призначення території, розміщення об’єктів, організації вулично-дорожньої мережі, інженерного обладнання, благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього середовища та історико-культурної спадщини.
5. Повідомлення та матеріали для ознайомлення громадськості з проектами містобудівної документації на місцевому рівні були розміщені на офіційному сайті Олександрійської міської ради у розділі «Оголошення», на 1 поверсі будівлі міської ради по пр. Соборному, 59 для вільного доступу, повідомлення опубліковане в міській газеті «Вільне слово».
Пропозиції та зауваження від громадськості, які надійшли протягом періоду обговорення, були розглянуті 11.02.2019 погоджувальною комісією щодо розгляду пропозицій громадськості до містобудівної документації, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради від 07.02.2019
№ 77. Протокол комісії додається.

Завантажити протокол