Оголошення »

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території між пл. Соборною та вул. Діброви в м.Олександрія Кіровоградської області».

05.04.2019

1. Проект розроблений на виконання рішення Олександрійської міської ради від 21.12.2018 № 635 «Про розроблення детального плану території між пл. Соборною та вул. Діброви в м.Олександрія Кіровоградської області».
Мета даної роботи – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення планувальних, містобудівних умов та обмежень для реконструкції нежитлових будівель
по пл. Соборній, 27 під адміністративно-торговельний комплекс, благоустрій прилеглої території. До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.
2. Проект розроблений фізичною особою-підприємцем
Поляшенко Т.П. на замовлення управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.
3. З матеріалами детального плану можна ознайомитися на офіційному сайті міської за посиланням в приміщенні Олександрійської міської ради
(пр. Соборний, 59, 1 поверх) в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради Онопрієнко А.Є.
4. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення даного проекту управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25; пр. Соборний, 59, каб. 114), електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.