Інформація щодо містобудування »

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Генеральний план м.Олександрія Кіровоградської області»

30.11.2018

1. Проект розроблений на виконання рішення Олександрійської міської ради від 27.10.2017 № 353 «Про внесення змін до генерального плану м.Олександрія Кіровоградської області».
Мета даної роботи – визначення принципових рішень щодо функціонального призначення території міста, розміщення об’єктів державного та загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього середовища та історико-культурної спадщини.
До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.
2. Проект розроблений державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО»
ім. Ю.М.Білоконя на замовлення управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.
3. З матеріалами генерального плану можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради та в приміщенні Олександрійської міської ради
(пр. Соборний, 59, 1 поверх) в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради Онопрієнко А.Є.
4. Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення даного проекту управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25; пр. Соборний, 59, каб. 114), електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.
Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 пропозиції мають право подавати:
– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
– юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
– власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;
– представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
– народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Завантажити у повному розмірі ( 7087х5906 px 14.8MB )

 

 

Завантажити у повному розмірі ( 7087х5906 px 15.9MB )

 

 

Завантажити у повному розмірі ( 7087х5906 px 15.9MB )