Оголошення »

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради повідомляє про розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «План зонування території (зонінг) м.Олександрія Кіровоградської області»

03.01.2019

1.План зонування території (зонінг) розроблений на основі генерального плану міста з метою регулювання планування і забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, створення сприятливих умов для залучення інвестицій.
В плані зонування території (зонінг) визначаються умови і обмеження використання території міста, надається обґрунтування меж територіальних зон, граничні параметри забудови в цих зонах, встановлюються містобудівні регламенти, визначаються види переважного та супутнього використання земельних ділянок.
До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

2.Проект розроблений державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М.Білоконя на замовлення управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

3. З матеріалами плану зонування території (зонінг) можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради та в приміщенні Олександрійської міської ради
(пр. Соборний, 59, 1 поверх) в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради Онопрієнко А.Є.

4. Зауваження та пропозиції приймаються управлінням житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради
(вул. Бульварна, 25; пр. Соборний, 59, каб. 114), електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції мають право подавати:
– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
– юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
– власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;
– представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
– народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, залишаються без розгляду.

Завантажити у повному розмірі ( 7087х5906 px 21.7MB )

Завантажити пояснювальну записку