Оголошення »

Увага, конкурс!

02.10.2017

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» на посади державних кадастрових реєстраторів Відділу в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, згідно з умовами наведеними у додатку №4 та провідного спеціаліста Відділу в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (тимчасово вакантна посада) згідно з умовами наведеними у додатку №3:
– державного кадастрового реєстратора Відділу в Олександрійському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (4 вакантних посади);
– провідний спеціаліст Відділу в Олександрійському районі Головноо управління Держгеокадастру у Кіровоградській області (тимчасово вакантна посада).
Конкурсний відбір на вищезазначені посади буде проведено 20-23 жовтня 2017 року, а саме для: державних кадастрових реєстраторів 23 жовтня 2017 року; провідного спеціаліста 20 жовтня 2017 року за адресою: м. Кропивницький, вул. Академіка Корольова, 26, 1 поверх, (актова зала).
Умови конкурсу можна дізнатися на сайті за посиланням:
http://kirovohradska.land.gov.ua/info/konkurs-na-zamishchennia-vakantnykh-posad-derzhavnoi-sluzhby-v-strukturnykh-pidrozdilakh-derzhheokadastru-u-kirovohradskii-oblasti-u-zhovtni-2017-roku/