Оголошення »

Запрошуємо до участі у конкурсі

04.09.2017

Міський фонд підтримки підприємництва в місті Олександрії запрошує представників малого та середнього бізнесу взяти участь у Програмі GIZ підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва, яка є складовою всесвітньої Програми «Fit for partnership with Germany». Дію Програми продовжено до 2019 року, відповідно до підписаної 20.07.2017 Спільної заяви між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини. Відповідно до положень Програми, українські підприємці та менеджери на конкурсній основі мають змогу підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччини, встановлювати ділові контакти з іноземними партнерами й розширювати діяльність своїх підприємств для виходу на міжнародні ринки.
Вимоги до кандидатів на участь у Програмі: обов’язкове добре знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія, можливість ведення переговорів у Німеччині), вікові обмеження (від 25 до 45 років), наявність вищої освіти, досвід роботи на керівній посаді в сфері економіки та підприємництва щонайменше 2 роки та наявність закордонного паспорту.
Для того, щоб стати учасником Програми GIZ потрібно:
1. Звернутись за інформацією або консультацією до Програмного бюро в Києві за телефонами (044) 228-42-54, 228-42-53, 531-30-61.
2. Заповнити анкету в електронній формі, надіслати її до Програмного бюро та підготувати документи для проходження співбесіди.

Детально про Програму та умови участі у ній можна ознайомитись на веб-сайті координатора Програми GIZ за посиланням: http://ukraine.managerprogramm.de.