Про місто » Олександрієць року »

Метою проведення конкурсу є відзначення результативної, суспільно корисної праці фахівців різних сфер діяльності, які забезпечують добробут у місті, стимулювання розвитку підприємництва, меценатства, творчості.

Положення про щорічний міський конкурс “Олександрієць року”

Картка учасника конкурсу „Олександрієць року”: завантажити файл

Склад ради щорічного міського конкурсу «Олександрієць року»

Склад організаційного комітету по підготовці та проведенню щорічного міського конкурсу «Олександрієць року»

 

 

“Олександрієць року – 2017”

Номінація Переможець
Підприємець року ВЯЛИХ Сергій Анатолійович
Меценат року ДОЛГІХ Олександр Леонідович
Талант року КРИСЬКО Даніл Володимирович
Керівник року ТЕМНИК Тетяна Василівна
Громадський лідер року КОМЛЄВА Людмила Федорівна
Молодіжний лідер ЯНКЕВИЧ Юлія Анатоліївна
Професіонал року ГОЛОВАТЕНКО Любов Василівна
Установа, підприємство, організація, заклад року МК ЛПЗ Дитяча міська лікарня

“Олександрієць року – 2016”

Номінація Переможець
Підприємець року ЗАРУДНИЙ Олександр Олександрович
Меценат року ВОВК Віра Олександрівна 
Талант року МОЗГОВА Світлана Василівна 
Керівник року ПРИХОДЬКО Віктор Миколайович 
Громадський лідер року ШЕВЧЕНКО Олена Вікторівна 
Молодіжний лідер КИМАН Андрій Миколайович
Професіонал року ШАРАН Володимир Богданович
Установа, підприємство, організація, заклад року Виробничий комплекс ПАТ «Оболонь»

“Олександрієць року – 2015”

Номінація Переможець
Підприємець року МАРИНЕНКО Галина Григорівна
Меценат року ЧЕЧІТКО Станіслав Прокопович
Талант року ЖИР Ярослав Сергійович
Керівник року СУЛЯТИЦЬКИЙ Михайло Михайлович
Громадський лідер року ЧИГРИН Любов Миколаївна
Установа, підприємство, організація року ТОВ«Завод підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш»

“Олександрієць року – 2014”

Номінація Переможець
Підприємець року СІЗОВ Сергій Анатолійович
Меценат року ЗЕЙНАЛОВ Едуард Джангірович
Талант року у сфері освіти ПІСКОВА Світлана Вікторівна
Талант року у сфері культури КОЛОСОВСЬКА Клаудія Сергіївна
Талант року у сфері фізичної культури і спорту БОНДАРЕНКО Ангеліна Юріївна
Керівник року КОВАЛЕНКО Сергій Петрович
Молодіжний лідер року ДОЖДЖАНИК Володимир Васильович
Професіонал року у соціальній сфері КРАВЧЕНКО Ірина Миколаївна
Професіонал року у комунальній сфері ГУГЛЕНКО Олександр Антонович
Установа, підприємство, організація року Другий державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України в Кіровоградській області

“Олександрієць року – 2013”

Номінація Переможець
Підприємець року Гушлєвський Олег Олександрович
Меценат року Горошко Анатолій Олегович
Талант року у сфері освіти Сізова Світлана В’ячеславівна
Талант року у сфері культури Аноко Тамара Мануїлівна
Талант року у сфері фізичної культури і спорту Лагно Світлана Григорівна
Керівник року Давиденко Людмила Вадимівна
Громадський лідер року Зіміна Людмила Романівна
Молодіжний лідер року Андрієнко Андрій Володимирович
Професіонал року у соціальній сфері Калабухов Ігор Володимирович
Професіонал року у комунальній сфері Колектив КП «Теплокомуненерго»

“Олександрієць року – 2012”

Номінація Переможець
Підприємець року Кожемяченко Анатолій Григорович
Меценат року Логвінов Олександр Анатолійович
Талант року у сфері освіти Лобунська Олена Анатоліївна
Талант року у сфері культури Кузьменко Людмила Іванівна
Талант року у сфері фізичної культури і спорту Слинько Сергій Олексійович
Керівник року Флоря Віталій Вікторович
Громадський лідер року Дожджаник Володимир Васильович
Молодіжний лідер року Лещенко Олександр  Володимирович
Професіонал року у соціальній сфері Крячко Сергій Юрійович
Професіонал року у комунальній сфері Дюбкін Анатолій Леонідович

“Олександрієць року – 2011”

Номінація Переможець
Підприємець року Артюхова Людмила Яківна
Меценат року міська організація Партії регіонів
Талант року у сфері освіти Маркова Світлана Олексіївна
Талант року у сфері культури Погорілий Ігор Олександрович
Талант року у сфері фізичної культури і спорту Ліщенко Костянтин Олександрович
Керівник року Логвинов Олександр Анатолійович
Громадський лідер року Давиденко Людмила Вадимівна
Молодіжний лідер року Клюєв Дмитро Костянтинович
Професіонал року у соціальній сфері Коваль Людмила Петрівна
Професіонал року у комунальній сфері Самінський Володимир Ілліч

“Олександрієць року – 2010”

Номінація Переможець
Підприємець року Балабанова Людмила Павлівна
Меценат року Маслов Микола Васильович
Талант року у сфері освіти Філіп Ірина Вікторівна
Талант року у сфері культури Скляр Володимир Павлович
Талант року у сфері фізичної культури і спорту Неудачін Тарас Валерійович
Керівник року Рябушкін Олександр Васильович
Професіонал року у комунальній сфері Тримбач Анатолій Степанович

“Олександрієць року – 2009”

Номінація Переможець
Меценат року Лавренко Микола Миколайович
Талант року у сфері освіти Піскова Світлана Вікторівна
Талант року у сфері культури Левчук Валентина Михайлівна
Талант року у сфері фізичної культури і спорту Жайворонок Костянтин Миколайович
Керівник року Гришко Станіслав Іванович
Молодіжний лідер року Поляков Андрій Сергійович
Професіонал року у соціальній сфері Бабійчук Тетяна Андріївна
Професіонал року у комунальній сфері Глазков Геннадій Михайлович

“Олександрієць року – 2008”

Номінація Переможець
Підприємець року 2008 Ткаченко Олександр Аркадійович
Меценат року Журавльов Сергій Володимирович
Талант року у сфері освіти Зеленяк Олег Петрович
Талант року у сфері культури Заболотнікова Наталія Порфирівна
Талант року у сфері фізичної культури і спорту Ребер Іван Сергійович
Керівник року Денисенко Петро Володимирович
Молодіжний лідер року Ющишен Кирило Олександрович
Громадський лідер року 2008 Соколова Ольга Сергіївна
Професіонал року у соціальній сфері Бабіч Віктор Іванович
Професіонал року у комунальній сфері Чигвінцева Марія Іванівна

“Олександрієць року – 2007”

Номінація Переможець
Меценат року Лавренко Микола Миколайович
Заклад 2007 року Олександрійська централізована бібліотечна система
Талант року Фоменко Сергій Володимирович
Підприємець року Цуркан Алла Миколаївна
Підприємство року Олександрійське відділення ЗАТ «Оболонь»
Керівник року Гурецький Віктор Йосипович
Подія року Газифікація та теплофікація мікрорайонів Перемога, Жовтневий, селищ Пантаївка, Димитрове
Професіонал року в соціальній сфері Абажей Григорій Петрович
Молодіжний лідер року Лемішко Ольга Романівна

“Олександрієць року – 2006”

Номінація Переможець Посада
Меценат року Кобзар Ірина Василівна Начальник Олександрійського відділення АКБ „Укрсоцбанк”
Професіонал року у виробничій та комунальній сфері Григор’єв Микола Павлович ВАТ фірма „Віра-сервіс”
Талант року Ніколенко Степан Федорович Директор Олександрійської художньо ї школи
Підприємець року Амірсейідов Аміралі Магомедович директор ПП ВКК “Амір-Пласт”
Громадський лідер року Звєрєвщиков Євген Володимирович голова громадської організації “Солдати в Афгані”
Підприємство року ВАТ НВО „ЕТАЛ” Гришко Станіслав Іванович – директор
Керівник року Шклярук Володимир Карпович Директор Олександрійського представництва ЗАТ „Оболонь
Подія року” МФК „Олександрія” Футбольний клуб, вул.. Дніпровська. 2
Депутат року Шкроб Геннадій Дмитрович Лікар, голова профспілки працівників медичних установ
Політичний лідер року Цапюк Степан Кирилович Депутат Верховної Ради України
Професіонал року в соціальній сфері Катеринська Валентина Петрівна Президент комунальної установи „Культурно-спортивний клуб молоді „Промінь”
Молодіжний лідер року Радашева Вікторія Вікторівна Викладач вищого училища культури

“Олександрієць року – 2005”

Номінація Переможець Посада
Меценат року Ставицька Вікторія Іванівна директор ТОВ “Чарівниця”
Професіонал року у виробничій та комунальній сфері Лисенко Андрій Вікторович коваль ручної ковки ПП “Ренесанс”
Талант року Охапкін Олександр Ігоревич викладач дитячої художньої школи
Підприємець року Амірсейідов Аміралі Магомедович директор ПП ВКК “Амір-Пласт”
Громадський лідер року Звєрєвщиков Євген Володимирович голова громадської організації “Солдати в Афгані”
Підприємство року ТОВ “Торговий дім”Укрнасоссервіс” Рябушкін Олександр Васильович – директор
Керівник року Мозгова Даріко Михайлівна головний лікар психіатричної лікарні
Подія року Команда юніорів ДЮФК “Олександрія” – МФК “Олександрія” відродження професійного футболу в Олександрії
Депутат року Костенко Марія Григорівна депутат міської ради
Політичний лідер року Кудря Володимир Іларіонович перший секретар МК КП
Професіонал року в соціальній сфері Баранов Іван Михайлович начальник управління культури Олександрійської міської ради
Молодіжний лідер року Гажала Юлія Володимирівна голова Молодіжного Парламенту

“Олександрієць року – 2004”

Номінація Переможець Посада
Підприємство року Гришко Станіслав Іванович ВАТ НВО “Етал”
Підприємець року Ткаченко Олександр Аркадійович керівник виробничо-комерційної фірми “Оксамит”
Інвестор року Царенко Анатолій Григорович Знам’янська дирекція залізничних перевезень
Банкір року Крячко Ольга Іллівна Начальник Олександрійського відділення банку “Аваль”
Меценат року Кожем’яченко Анатолій Григорович,
Кожем’яченко Вікторія Іванівна
Фінансова підтримка школи-інтернату
Рекорд року Олексій Касатонов За спортивні досягнення
Талант року Коваль Василь Іванович Керівник муніципального духовного оркестру “Ліра”
Подія року Кравченко Юрій Федорович Будівництво храму на честь великомучеників Феодора та Анастасії
Професіонал року Мельник Валентин Іванович Вчитель інформатики і математики Ліцею інформаційних технологій
Керівник року Проквас Віталій Миколайович Перший заступник міського голови
Політичний лідер року Цапюк Степан Кирилович Голова міської організації політичної партії “Трудова Україна”
Громадський лідер року Запорожець Таміла Максимівна Голова міської організації товариства Червоного Хреста

“Олександрієць року – 2003”

Номінація Переможець Посада
Підприємство року Гурецький Віктор Йосипович Голова правління ВАТ “Фабрика діаграмних паперів”
Підприємець року Рушковський Олександр В’ячеславович Генеральний директор ТОВ “Медіфарм”
Інвестор року Шклярук Володимир Карпович Директор Олександрійської виробничо-торгівельної бази “Оболонь”
Банкір року Моцак Олег Григорович Директор Олександрійської філії Приватбанку
Меценат року Калініченко Ірина Вікторівна Директор аудиторської фірми “Олександрія-аудит”
Рекорд року Орел Євген Михайлович Директор розрізу “Морозівський” ДХК “Олександріявугілля”
Талант року Яровий Сергій Миколайович Керівник естрадно-духового оркестру Олександрійського училища культури
Подія року Бугайов Олег Іванович, Бугайова Людмила Федорівна Батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу “Каравела”
Професіонал року Троцюк Тетяна Володимирівна Завідуючий відділом інформаційно-методичної та маркетингової діяльності Центральної міської бібліотеки ім. Пушкіна О.С.
Керівник року Коваленко Сергій Петрович Директор Олександрійського державного колегіуму
Політичний лідер року Кудря Володимир Ларіонович Перший секретар міського комітету компартії України
Громадський лідер року Запорожець Таміла Максимівна Голова міської організації Товариства Червоного Хреста
На початок сторінки