Олександрійський міськрайоннний центр зайнятості »

Головне — бажання працювати

23.10.2018

Олександр Борисович брав участь в Операції об’єднаних сил на Сході України. Після повернення до мирного життя відразу ж активно приступив до пошуку роботи. Виявляв бажання працювати охоронником, але готовий був розглянути й інші вакансії. Згодом йому була запропонована робота на ТОВ “Електромеханічний завод “Етал” контролером на контрольно-пропускному пункті, на яку він згодом і був працевлаштований. Але так склалися обставини, що через 10 місяців йому довелося звільнинитися, так як сімейні справи потребували його негайного втручання.
Вирішивши всі нагальні питання, Олександр Борисович знову звернувся до центру зайнятості з метою пошуку роботи. Нажаль, для нього одразу не було підходящої роботи, але активний пошук тривав.
Вакансія з’явилась неочікувано: на ТОВ “Електромеханічний завод “Етал” звільнився працівник, який був прийнятий замість Олександра Борисовича. Безробітний дуже зрадів, що йому трапилася можливість повернутися на попереднє місце роботи. Після короткої співбесіди з уже знайомим йому роботодавцем та проходження медогляду, Олександра Борисовича було працевлаштовано.

О.Самусенко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського МРЦЗ