Олександрійський міськрайоннний центр зайнятості »

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутріщньо переміщених осіб

13.09.2018

Чинний Закон України “Про зайнятість населення” спрямований на стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці. Зокрема, до заходів сприяння зайнятості відноситься компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.
Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці тривалістю не більше 6 календарних місяців надається за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа переселенців, які прийшли на роботу за направленням від базового центру зайнятості на умовах строкових трудових договорів та збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати вдвічі.
Компенсація витрат роботодавця на оплату праці виплачується в розмірі фактичних витрат на оплату праці ВПО, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника у відповідному регіоні.
Протягом 2015-2018 років компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб отримали 7 роботодавців за 8 працевлаштованих осіб.
За більш детальною інформацією звертайтесь до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Фоміна Н.С.,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Олександрійського МРЦЗ