Олександрійський міськрайоннний центр зайнятості »

Сприяти роботодавцю – допомагати безробітному

20.09.2018

Першочерговим завданням служби зайнятості області є налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, адже саме від них залежить ситуація на місцевому ринку праці та рівень зайнятості населення. Одним із видів співробітництва є проведення для журналістів місцевих мас-медіа прес-турів на ринкоутворюючих підприємствах міста та району. 19 вересня 2018 року такий захід відбувся в ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні», директором якого є Логвинов Олександр Анатолійович.
ТОВ “Катеринославські меблеві майстерні” понад 10 років є виробником сучасних ортопедичних матраців. За час його існування було пройдено великий шлях від маленького цеху до сучасної фабрики з виробництва ортопедичних матраців, оснащеної високотехнологічним обладнанням. Унікальність підприємства полягає в тому, що воно має повний цикл виробництва матраців, а власні цехи з виготовлення певних пружинних блоків та поролону гарантують якісну основу ортопедичного матраца.
З моменту заснування зусилля підприємства спрямовані на організацію виробництва, орієнтованого на передові інноваційні технології, та прагнення створювати якісні й комфортні товари для своїх споживачів. Це, за словами керівництва, певним чином, дозволяє займати гідне місце на ринку виробників матраців не лише в Україні, а й поза її межами. В Україні ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» займає І-е місце серед виробників такої продукції та виробляє її понад 500 видів.
За роки співробітництва, з 2008 року, за сприяння міськрайонного центру зайнятості на даному підприємстві отримали роботу біля 700 осіб з числа безробітних. Лише упродовж 2018 року працевлаштовано понад 120 шукачів роботи. Працевлаштовувались на посади: складальник деталей та виробів, пружинник, оператор пакувальних автоматів, оператор швацького устаткування, швачка, розкрійник матеріалів, автоматник на вузлов’язальних та навивальних автоматах та верстатах, водій навантажувача та ін.
Сьогодні актуальні вакансії: головний енергетик, складальник деталей та виробів, оператор пакувальних автоматів, оператор швацького устаткування, швачки, водій навантажувача, вантажник.

Н.Фоміна начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості