Олександрійський міськрайоннний центр зайнятості »

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у онлайн форматі

09.11.2018

Розпочав роботу онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Це сервіс, що дозволяє надавати послуги з онлайн діагностики усім бажаючим. Адже не кожна людина може доїхати до центру зайнятості і провести там дві-три години, та кожен, маючи доступ до Інтернету, може пройти тестування, розібратися у своїх здібностях, інтересах й особистісних рисах та обрати професію.
Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн режимі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:
– виборі (зміні) професії;
– виборі майбутнього напряму професійного навчання;
– визначенні схильності до підприємницької діяльності;
– оцінці власних здібностей;
– саморозвитку.
Зайти на платформу можна з сайту Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua (закладка «Пройти тестування») або безпосередньо за посиланням www.myprofession.com.ua, та отримати код доступу в персональний кабінет для проходження тестування. Оптимальним варіантом буде проходження тестування під керівництвом або за допомогою фахівця з профорієнтації центру зайнятості. В такому випадку можна буде отримати кваліфіковану консультацію по результатах тестів та індивідуальні поради щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності».
Програма перетворить вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14 річного віку.