Термін повноважень: 22.07.1994 – 04.04.1998
Загальний склад ради: 30 депутатів.
Міський голова, голова міської Ради народних депутатів:
Заступник голови міської Ради народних депутатів:
Постійні комісії міської ради:
1. Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.
2. Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради.
3. Постійна комісія з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
4. Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
5. Постійна контрольна комісія з питань приватизації майна, житла, землі.
Депутатські групи міської ради:
Депутатська група «За соціальну справедливість» (утворена на 1 сесії міської ради 22.07.1994).
Система виборів: мажоритарна. Вибори відбулися 26.06.1994 та 10.07.1994.
Депутати Олександрійської міської ради 2 скликання
08.07.1962 р.н., начальник виробничого відділу управління житлово-комунального господарства, обраний по виборчому округу №1, член Комуністичної партії України.
Заступник голови постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
26.03.1941 р.н., начальник житлово-експлуатаційної контори №6, обрана по виборчому округу №24, позапартійна.
Секретар постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
26.09.1943 р.н., завідуюча дошкільним навчальним закладом, дитячим яслами-садком №10, обрана по виборчому округу №21 07.08.1994, позапартійна.
Член постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку.
Депутатські повноваження визнані на 2 сесії міської ради 21.10.1994.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
20.02.1954 р.н., лікар-анестезіолог центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №7, позапартійний.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
04.10.1947 р.н., директор розрізу «Морозівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №19 07.08.1994, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.
Депутатські повноваження визнані на 2 сесії міської ради 21.10.1994.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
15.01.1948 р.н., начальник цеху Олександрійського заводу поліграфічної техніки, обраний по виборчому округу №2, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування, голова депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
11.02.1931 р.н., водій-наставник автобази виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №3, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
21.10.1948 р.н., лікар-хірург центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №10, позапартійний.
Голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
16.04.1949 р.н., начальник бюро по роботі з молоддю і спорту науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №4, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
26.07.1950 р.н., голова правління акціонерного товариства «Олександрійська фабрика діаграмних паперів», обраний 18.12.1994 по виборчому округу №9, позапартійний.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 24.02.1995.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
25.12.1946 р.н., заступник голови міського виконавчого комітету, голова комітету економіки, обраний по виборчому округу №20, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
26.04.1944 р.н., головний інженер управління житлово-комунального господарства, обраний по виборчому округу №6, позапартійний.
Член постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
22.02.1938 р.н., голова правління відкритого акціонерного товариства «Завод «Агромаш», обраний по виборчому округу №23, позапартійний.
Голова постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
06.03.1967 р.н., електрослюсар заводу гірського воску, обраний по виборчому округу №28 07.08.1994, позапартійний.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Депутатські повноваження визнані на 2 сесії міської ради 21.10.1994.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
13.09.1954 р.н., директор виробничо-комерційної фірми «Каскад», обраний по виборчому округу №22, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
18.02.1942 р.н., директор загальноосвітньої Марто-Іванівської школи І-ІІІ ступенів, обрана по виборчому округу №30, позапартійна.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
14.04.1946 р.н., заступник головного інженера по охороні праці шахти «Ведмежоярська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №18, позапартійний.
Заступник голови постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку, з 21.10.1994 – голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради, секретар депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
10.03.1956 р.н., директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12, обрана по виборчому округу №27, позапартійна.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
19.08.1955 р.н., директор підприємства «Будконструкція», обраний по виборчому округу №17, позапартійний.
Голова постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
04.09.1951 р.н., директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17, обрана по виборчому округу №16, позапартійна.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
01.09.1949 р.н., завідуючий відділенням комунальної гігієни Олександрійської санітарно-епідеміологічної станції, обраний по виборчому округу №12, позапартійний.
Заступник голови постійної комісії з питань містобудування, екології та раціонального природокористування.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
13.08.1948 р.н., директор вугільного розрізу «Костянтинівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №13, позапартійний.
Голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
25.02.1951 р.н., майстер шахти «Ведмежоярська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №26, позапартійний.
Секретар постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
12.02.1948 р.н., командир другого воєнізованого гірничорятувального загону, обраний по виборчому округу №25, позапартійний.
Голова постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку. З 21.10.1994 – заступник голови міської Ради народних депутатів.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
08.09.1949 р.н., гірничий робітник очисного вибою шахти «Світлопільська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №14, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
15.07.1961 р.н., начальник 4-го відділення Олександрійського об’єднаного міськвійськкомату, обраний по виборчому округу №5, позапартійний.
Секретар постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, охорони державного та громадського порядку, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
29.05.1962 р.н., заступник командира військової частини 2269, обраний по виборчому округу №8, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
07.05.1944 р.н., головний лікар міської дитячої лікарні, обраний по виборчому округу №15, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
28.01.1938 р.н., начальник дільниці вентиляції шахти «Ведмежоярська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №11, позапартійний.
Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та діяльності підприємств комунальної власності міської Ради, член депутатської групи «За соціальну справедливість».
Помічники депутата:
Помічники відсутні
03.02.1945 р.н., директор фабрики діаграмних паперів, обраний по виборчому округу №9, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії з питань приватизації майна, житла, землі.
Депутатські повноваження достроково припинені 21.10.1994 у зв’язку зі смертю.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
29.10.1966 р.н., вчитель Олександрійської школи-інтернату, обраний по виборчому округу №29, позапартійний.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді і спорту, соціального захисту населення.
Помічники депутата:
Помічники відсутні
* Дані на момент обрання депутата.