Інформація для військовозобов'язаних та учасників АТО »

Наказ військового комісара Олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату про проведення призову восени 2018 року

06.09.2018

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Військового комісара олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату

м. Олександрія

17.08.2018 р.      №185

Про призов громадян України на
строкову військову службу до
Збройних Сил України та інших
військових формувань восени 2018 року

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України № 33/2018 від 15 лютого 2018 року з 01 жовтня по 30 листопада 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю міста Олександрії Олександрійського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 р. народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також які народилися у 1991-1999 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Олександрія вул. Шевченка, б. 85 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Олександрійського об’єднаного . військового комісаріату 10 вересня 2018 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Олександрії Олександрійського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

ТВО військового комісара Олександрійського
об’єднаного міського військового комісаріату
капітан Г.В.КОЛЄСНІК