Заходи та новини культури »

14.05.2020

Олександрійська дитяча музична школа – яскрава сторінка в історії культурного життя нашого міста. В березні 2020 року мистецькому закладу виповнилось 65 років з дня заснування. За ці роки школа випустила понад 5000 учнів, з яких майже 1000 обрали музику своєю професією.
Школа стала могутнім поштовхом для злету знаних музикантів України, колишнього СРСР та далекого зарубіжжя. Це Олександр ІВАНОВ – колишній ректор, професор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Станіслав ДИМЧЕНКО – художній керівник і головний диригент симфонічного оркестру Рівненської філармонії, Тетяна ТАНСЬКА – доцент Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Людмила ЧИЧУК – Лауреат міжнародних конкурсів, викладач Київської спеціалізованої середньої музичної школи для обдарованих дітей
ім.М.Лисенка, Андрій КУТАСЕВИЧ – доцент Національної Музичної Академії, Лауреат міжнародних конкурсів, викладач Київської спеціалізованої середньої музичної школи для обдарованих дітей ім. М. Лисенка, Володимир ЧЕРКАСОВ – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва і хореографії Центрально-українського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.
Олександрійська дитяча музична школа сьогодні – провідний заклад початкової мистецької освіти Кіровоградської області. В школі навчається 325 учнів на 5 відділах за 12 спеціальностями: фортепіано, академічний вокал, скрипка, баян, акордеон, домра, гітара, кларнет, труба, флейта, саксофон, ксилофон. З великим зацікавленням учні школи відвідують репетиції 10 творчих колективів.
Педагогічний колектив закладу – це і досвідчені, і молоді фахівці. Високий рівень педагогічної майстерності і професіоналізму підтверджують успіхи талановитих учнів на конкурсах різних рівнів – від міських до міжнародних. Тільки за останні 4 роки заклад має 1560 Лауреатів в 59 конкурсах, фестивалях та мистецьких проектах! Олександрія, Кропивницький, Кам`янка, Кривий Ріг, Жовті Води, Дніпро, Дрогобич, Київ, Одеса, Вiнниця, Запоріжжя, Полтава – такою є географія конкурсних виступів учнів і педагогів школи!
Шановні викладачі, концертмейстери, ветерани праці, учні, батьки та колишні випускники школи! Щиро вітаємо вас з ювілеєм закладу! Адже ювілей – це не тільки підсумки, а й заявка на майбутнє, на збереження і підвищення заслуженого авторитету школи. Скажемо один одному слова подяки за те, що ми є. Ми – велика родина Олександрійської дитячої музичної школи: діти і дорослі, великі і маленькі, веселі і серйозні. Всіх нас об`єднує велика мета – зробити наш світ трішки добріше і прекрасніше. Бажаємо всім нам удачі, творчого успіху, гарного настрою, яскравих моментів життя. Зі святом!