Новини »

100% багатоповерхівок Олександрії готові до опалювального сезону

10.10.2018, 8:37

9 жовтня за дорученням міського голови С.Цапюка його профільний заступник А.Некрасов провів чергову нараду з підготовки господарського комплексу міста до зимового періоду. У ній взяли участь начальники управлінь і відділів та керівники підприємств сфери житлово-комунального господарства.
Усі котельні КП «Теплокомуненерго» підготовлені до подачі тепла. Міські теплопостачальні мережі заповнені водою. 100% будинків (503 багатоповерхівки) мають паспорти готовності до опалювального сезону. Наразі здійснюється заповнення внутрішньобудинкових систем опалення. У разі виникнення витоків жителі можуть звертатися у аварійну службу за номерами телефонів: 7-07-01; (050) 59- 36- 082; (096) 93- 76- 607.
Сьогодні заклади бюджетної сфери готові до прийому тепла. Здійснено ревізію твердопаливних котелень та заготовлений необхідний запас дров, який буде поповнюватися.
КП «Благоустрій», що обслуговує вулично-шляхову мережу міста, продовжує заготівлю сумішей для боротьби з ожеледицею, снігоочисна техніка готується до роботи у зимовий період.
Підприємства, що відповідають за розчищення прибудинкових територій, мають необхідну спецтехніку, а також завозиться посипковий матеріал до багатоповерхівок.
Крім того, у рамках підготовки до зими КП «Житлогосп» завершує планові ремонти покрівель та виконує відповідні роботи за додатковими заявками старших будинків.
Також на нараді були розглянуті й інші поточні питання щодо підготовки міста до зимового періоду.