Новини »

12 жовтня в Олександррії пройде свято «Козацької слави» та «Покровський ярмарок»

04.10.2019, 10:35

14 жовтня відзначатимуться День захисника України, День Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці.
З цієї нагоди в Олександрії традиційно проводяться яскраві культурно-розважальні заходи, свято «Козацької слави» та «Покровський ярмарок».
Протягом наступного тижня для відвідувачів міського музейного центру ім.Худякової А.Ф. проходитимуть тематичні лекції, екскурси, інтерактивні заняття тощо.
Міські бібліотеки організовують для учнівської молоді історико-патріотичні брейн-ринги, народознавчі діалоги, години козацьких традицій, відео-перегляди та інші заходи.
11 жовтня за участю творчих колективів міста у військовій частині №2269 відбудеться концертна програма до Дня захисника України.
Основні загальноміські заходи проходитимуть 12 жовтня і будуть зосереджені на пл. Соборній та біля стадіону «Ніка».
О 9:30 годині на площі Героїв Чорнобиля відбудеться покладання квітів до пам’ятного хреста воїнам, що загинули за Україну.
На центральній площі з 8:00 години працюватиме «Покровський ярмарок». Офіційне відкриття відбудеться о 9:00 годині. Під час ярмарку відбудеться концертно-розважальна програма та безкоштовне частування справжньою козацькою кашею та чаєм.
На майданчику біля стадіону «Ніка» о 10:00 годині розпочнеться міський фестиваль «Козацької слави». Колективи освітніх закладів змагатимуться у конкурсах на кращий козацький курінь і куліш. Відбудеться фестиваль справжнього українського гумору та сатири «Усівські балагури».
Також біля стадіону рятувальники проведуть показові виступи «Козак-рятувальник – завжди поруч».
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати свято «Козацької слави», «Покровський ярмарок» та цікаво провести своє дозвілля.