Новини »

22 вересня – День партизанської слави

22.09.2018, 1:16

Дорогі ветерани, учасники партизанського й підпільного руху!
Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем партизанської слави!
Cьогодні ми віддаємо шану великому ратному подвигу і героїзму людей, які в роки війни у тилу допомагали виборювати довгоочікувану перемогу над окупантами.
На Олександрійщині активно діяв підпільно-партизанський рух. Групи партизан під керівництвом Л.Сидоренка, Я.Яковенка, Я.Шахунянца та П.Маркова знищували ворожі штаби, гарнізони, здійснювали диверсії проти загарбника, випускали агітаційні листівки, перешкоджали відправленню людей на примусові роботи.
Неймовірний жах на окупантів наводило з’єднання ім.К.Ворошилова під командуванням Іллі Діброви, до якого входило більше 1700 чоловік. Вони були великою підмогою для радянської армії, адже до приходу воїнів з’єднанням було звільнено від загарбників 14 населених пунктів Кіровоградщини.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю партизанів і підпільників, які загинули у роки війни, і тих, хто пішов із життя у мирний час.
Уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі ветерани, за мужність, відданість Батьківщині. Ваші героїзм, патріотизм, мудрість завжди будуть прикладом для усіх нас.
У цей день бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою!

З повагою міський голова С.Цапюк