Новини »

26 березня – День Національної гвардії України

26.03.2020, 0:37

Шановні військовослужбовці та ветерани військової частини 2269!

Щиро вітаю вас із Днем Національної гвардії України!
На ваші мужні плечі покладена надзвичайно важлива місія: забезпечення миру і спокою у нашій державі та реалізація службових і бойових завдань за допомогою авіаційної техніки.
Багатьом із вас доводилося виконувати військовий обов’язок у «гарячих точках» інших країн та на Сході нашої держави. Завдяки відповідальності та високому рівню військової підготовки ви завжди першими прибували на допомогу туди, де вона була вкрай необхідна, і сміливо проходили усі небезпечні випробування.
Сьогодні святковий і, водночас, скорботний день, адже у 2014 році в зоні проведення бойових дій внаслідок обстрілу вертольоту трагічно загинули полковник Бульдович С.І. та капітан Кравченко С.М. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших героїв.
Висловлюю щиру вдячність вам, шановні військовослужбовці та ветерани, за ваші мужність, відданість обраній справі та гідне виконання службових обов’язків.
Приємно, що військова частина завжди бере активну участь у житті міста та усіх культурно-масових заходах.
Міська влада, зі свого боку, уже багато років підтримує шефство над нашим військовим формуванням.
Бажаю вам, шановні військовослужбовці, життєвих сил, міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, впевненості у завтрашнім дні та мирного неба над головою!

З повагою міський голова С.Цапюк