Новини »

6 грудня – День визволення Олександрії від фашистських загарбників

06.12.2018, 1:53

Шановні олександрійці! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання із 75-ю річницею визволення Олександрії від фашистських загарбників!
Важкими, страшними були часи війни, окупант не шкодував ні техніки, ні людей, завдаючи тяжких втрат радянським військам.
Кровопролитні бої за Олександрію тривали 10 довгих днів, і лише 6-го грудня 1943 року, завдяки мужності та незламності духу наших воїнів, вдалося повністю звільнити місто від загарбників. Під час бойової операції за визволення Олександрії загинуло 715 солдатів. Одинадцяти військовим з’єднанням і частинам, які найбільше відзначились при визволенні міста, було присвоєно почесне найменування «Олександрійська».
На жаль, з кожним роком поряд з нами залишається все менше свідків тих подій, живих героїв, які врятували рідну землю від загарбника. Проте вони і сьогодні продовжують виховувати молодь у дусі патріотизму та відданості Батьківщині.
Глибока вдячність і шана вам, дорогі ветерани, за вашу силу, терпіння, за важку працю у повоєнний час, за те, що вибороли мир для своїх дітей та онуків. Ми завжди будемо пам’ятати ваш неоціненний подвиг, який став прикладом для нинішнього покоління захисників України.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з фронтів та пішов із життя після війни.
Бажаю всім вам, шановні ветерани, олександрійці, міцного здоров’я, прихильної долі, стабільності, впевненості у завтрашнім дні та мирного неба над головою!

З повагою міський голова С.Цапюк