Новини »

7 грудня – День місцевого самоврядування

07.12.2018, 1:25

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!
Це свято об’єднує усіх нас у спільному прагненні зробити життя громади кращим. Адже на місцеве самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний розвиток міста, створення комфортних умов для городян та забезпечення їх якісними послугами.
Приємно, що сьогодні жителі беруть активну участь в управлінні територією, аби в одній команді з владою досягнути єдиної мети – перетворити Олександрію у високоефективне, розумне місто європейського зразка.
У цей святковий день висловлюю велику вдячність депутатам, головам квартальних комітетів, старшим будинків, громадським організаціям, активістам, які є ініціаторами багатьох проектів та допомагають у вирішенні важливих для нашого міста питань. Ваш ентузіазм, наполегливість та активна громадська позиція є важливим рушієм у розвитку міста.
Впевнений, що лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити Олександрії перспективне майбутнє і достойний рівень життя наших дітей та онуків.
У цей святковий день бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя, достатку, родинного затишку та нових здобутків на благо нашого рідного міста! Нехай вас завжди супроводжують вічні супутниці добра – Віра, Надія і Любов!

З повагою міський голова С.Цапюк