Новини »

Бібліотеки проводять заходи для дітей з пришкільних таборів

13.06.2018, 9:13

Вихованці пришкільних таборів загальноосвітніх закладів нашого міста і району, починаючи з 1 червня, активно відвідують цікаві заходи, які підготували для них олександрійські бібліотеки.
У міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна протягом 2 тижнів відбулося 13 пізнавально-розважальних заходів та 5 екскурсій, у яких взяло участь більше 500 дітей. Юні відвідувачі ознайомилися зі спектром послуг дитячої бібліотеки: здійснили віртуальну подорож в Інтернет-центрі, ознайомитись з літературними новинками, релаксувати в дитячій вітальні «Капітошка», поспілкуватися з кумедними мешканцями бібліотечного міні-зоопарку, відвідали кімнату казок та бібліотечний кінозал. Школярі разом із бібліотекарями згадали чимало прочитаних книг, мандрували сторінками казок та зустрічалися з відомими казковими і мультиплікаційними героями.
Бібліотечні фахівці центральної бібліотеки ім. О.Пушкіна організували зустрічі вихованців пришкільних таборів з відомими місцевими поетами, журналістами; влаштували ігрову програму «Пригоди світлофора Моргайка» для молодших школярів за участю представників сектору регіональної поліції; провели ігрове розважальне шоу «Ми – друзі книги!»
Для дітлахів Перемозького мікрорайону бібліотекарі філії №10 провели розважально-ігрову програму «Яскрава, весела, щаслива, завзята Дитинства Планета». У бібліотеці працювала детективна агенція «Бібліотека Холмс і К0», де учні ЗНЗ №10 перевтілювалися у пластилінові ляльки, відшукували загублені речі книжкових героїв, створювали фотороботи «зниклих співаків» та отримали дипломи «Справжнього слідчого». Запам’ятався дітям час веселих випробувань «З бібліотекою сумувати ніколи» з конкурсами, вікторинами та іграми.
У перший день літа працівники бібліотеки-філії №3 разом з учнями ЗНЗ №8 відсвяткували День захисту дітей годиною розваг «Весь світ у долонях дитини» з веселими розвагами та аква-гримом. Також бібліотека запрошувала дітей на поетичний вернісаж «Сучасна поезія – дітям», майстер-клас «Вчимося малювати тварин», літературно-розважальну гру «В книжках вірні друзі, герої живуть, і я пам’ятаю, як кожного звуть», годину літературних вікторин «Чарівну скриньку відкривай, в чарівну казку поспішай».
Працівники бібліотеки для юнацтва провели захід про основні екологічні проблеми нашого довкілля у формі тренінгу «Життя у стилі ЕКО» для учнів ЗНЗ №9, ЛІТу та гімназії ім.Т.Шевченка. Запам’яталося дітям з пришкільних таборів яскраве Kinder-show «Моє щасливе дитинство», яке пройшло з веселими конкурсами, танцями, іграми.
Бібліотека-філія №9 ознайомила учнів ЗНЗ №19 з новинками дитячої періодики та художньої літератури.
Гостями бібліотеки-філії № 2 під час канікул завжди є вихованці пришкільного табору НВК «ЗНЗ I-III ст. №12-ДНЗ», для яких було організовано конкурсно-розважальну програму «Немає кращої пори, ніж літо сонячне й веселе».
Тож гарний настрій, пізнання нового, виховання любові до книги і бажання відкривати цей світ разом з бібліотекою – головна мета бібліотекарів в організації заходів для дітей під час літніх канікул.