Новини »

Благоустрій територій Олександрії на контролі міського голови С.Цапюка

09.01.2018, 16:43

9 січня у ході щоденного об’їзду територій Олександрії міським головою С.Цапюком було виявлено стихійні сміттєзвалища у Південному, Байдаківському мікрорайонах та біля гаражного кооперативу в районі 8-ї школи.
Під час робочої наради комунальникам вказано на недостатньо якісне прибирання на контейнерних майданчиках. С.Цапюк зазначив, що якщо після вивезення відходів біля баків залишається сміття, то вважатиметься, що воно не вивезене і відповідна послуга оплачуватися не буде.
Муніципальній поліції доручено посилити контроль за дотриманням громадянами правил благоустрою та недопущенням створення стихійних смітників. Міський голова дав дозвіл при виявленні власників сміття вивозити його до домоволодіння порушників.
Також на вулицях були помічені сміттєзбиральні автомобілі з неприкритими люками, через які висипається сміття на дорогу. С.Цапюк зазначив, що при виявленні таких фактів штрафи накладатимуться на водіїв цих машин.
В Олександрії пройшов місячник із укладання договорів жителями приватного сектору на вивезення твердих побутових відходів. Муніципальна поліція міської ради перевірятиме у власників домоволодінь наявність відповідних документів і, у разі їх відсутності, притягуватиме громадян до адміністративної відповідальності. Нагадуємо, що недотримання правил і норм у сфері благоустрою тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб у розмірі до 1360 грн, на юридичних – до 1700 грн.