Новини »

Борг населення за спожите тепло 59 млн грн

29.09.2020, 17:22

29 вересня міський голова Степан Цапюк провів нараду щодо підготовки господарського комплексу Олександрії до осінньо-зимового періоду.
На сьогодні всі міські тепломережі заповнені водою, наразі тривають гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем, а несправності, які виникають, оперативно ліквідовуються бригадами комунальників.
Котельні практично готові до роботи, однак є побоювання щодо вчасного початку опалювального сезону через те, що КП «Теплокомуненерго» не розрахувалося за спожитий газ і його транспортування. Погасити заборгованість підприємство не в змозі, оскільки на сьогоднішній день мешканці міста заборгували близько 59 млн грн. Тому міський голова звернувся до олександрійців з проханням сплатити за спожиті послуги, аби вчасно розпочати опалювальний сезон.
Як доповіли керівники комунальних підприємств на сьогоднішній день запас піщано-соляної суміші, яка використовується для посипання доріг, заготовлено наполовину від необхідної норми. Також готується техніка до експлуатації в осінньо-зимовий період.
Степан Цапюк доручив комунальникам до 15 жовтня провести огляд спецтехніки, до кінця жовтня прогрейдерувати дороги, де це необхідно; управлінню ЖКГ забезпечити поповнення резерву палива, здійснити інвентаризацію електрощитових на предмет дотримання технічних вимог зі складанням відповідних документів; КП «СвітлоЦентр» необхідно підготувати програму по освітленню внутрішньобудинкових територій на наступні роки.
Також 9 жовтня буде проведено штабне навчання з керівниками комунальних підприємств із метою їх злагодженої співпраці у разі виникнення складних погодних умов і надзвичайної ситуації. Під час навчання використовуватимуться карти, схеми та номери телефонів аварійних служб.