Засідання виконкому »

Члени виконкому вшанували пам’ять загиблих українських добровольців

14.03.2019, 11:53

14 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
У рамках програми відшкодування частини кредитів для багатоповерхівок на енергозбереження присутні погодили повернення 47,3 тис.грн ОСББ «Гуртожиток «Авеста» (пр. Соборний №134) на придбання енергозберігаючих вікон для під’їздів.
Розглянувши клопотання голови новоствореного ОСББ «Скіф 2» (вул. Скіфська№2), виконком запропонував міській раді прийняти рішення про передачу будинку в управління ОСББ.
Відповідно до змін у законодавстві, виконавчий комітет своїм рішенням змінив найменування КП «Муніципальна поліція Олександрійської міської ради» на КП «Муніципальна безпека Олександрійської міської ради». Відповідно до нової назви, затверджено зразки форми одягу, спеціального жетону та бланку службового посвідчення посадових осіб. Також депутатам міської ради запропоновано затвердити міську програму діяльності Муніципальної безпеки та внести зміни до Правил благоустрою та санітарного утримання міста і селищ міської ради.
Під час розгляду земельних питань присутні заслухали і затвердили звіт про роботу інспекторів у сфері самоврядного контролю за використанням та охороною земель за 2018 рік.
Присутні вирішили клопотати перед Кіровоградською обласною радою про відзначення Премією Верховної Ради України вчителя іспанської мови НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа» – Балуби Олени Анатоліївни за особистий внесок у розвиток освіти міста, професійну компетентність та результативну роботу з обдарованими дітьми.
Також під час засідання надано дозволи на проведення у ПК «Світлопільський» ряду концертів: 6 квітня – заслуженого артиста України Петра Чорного; 2 травня –української співачки ALYOSHA; 11 травня – «Театру танцю «Вуличний балет»; 13 травня – танцювального ансамблю з Грузії «Батумі» та 15 травня – співачки Олександри Моне.
14 березня відзначається День українського добровольця. Степан Кирилович, звертаючись до присутніх, зазначив, що у 2014 році, з початком бойових дій на сході нашої держави, першими на захист територіальної цілісності України стали українські добровольці, яким активно допомагали волонтери. Багато з них віддали за нашу державу свої життя. Тож присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Цього дня біля пам’ятного хреста воїнам АТО відбувся мітинг та покладання квітів.