Новини »

Чисте місто у Чистий четвер

21.04.2011, 13:57

Протягом цього тижня олександрійці працювали на закріплених територіях, приводячи їх в охайний вигляд. Взяти участь у суботнику 16 квітня жителям завадила примхлива погода, тому все заплановане, з розумінням справи, виконали сонячними днями, починаючи з понеділка.

Основні трудові ресурси були спрямовані на вивезення раніше вирубаної порослі, гілок та чагарників, що накопичилися на узбіччі доріг, в зелених зонах, в приватному секторі та деяких прибудинкових територіях.

До благоустрою міста цього тижня залучилися колективи підприємств, установ і організацій, а також мешканці житлових мікрорайонів, студентська та учнівська молодь. Всю організаційну роботу взяли на себе міський голова Степан Цапюк, його перший заступник Людмила Давиденко та заступник Анатолій Дичко, керівники комунальних служб.

Олександрійці привели в належний санітарний та охайний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, кладовища, Братські могили, Меморіальні комплекси , вулиці, дороги, тротуари, зупинки міського транспорту, а також частково очистили від сміття береги водойм. Так на розчищенні берегів річки Березівки працювали водії приватних таксі, у парках Будівельника та імені Тараса Шевченка, у сквері, що в Перемозькому мікрорайоні – учні ПТУ № 17, 7, педколеджу, КІРУЕ. Прибиранням, перекопуванням зелених зон, висіванням трави на газонах займалося КП «Благоустрій». Працівники КП «Ритуал» наводили порядок на кладовищах в районі Звенигородського шосе та Вербової Лози.

Комунальники вивозили несанкціоновані сміттєзвалища з усієї території міста. З цією метою до участі в суботнику залучено, окрім комунального транспорту, більше 40 вантажних автомобілів приватних підприємців, які відгукнулися на прохання влади.

На власних та прилеглих територіях працювали освітяни, медики, працівники культури, соціальних служб. Завершальним етапом акції «Олександрія – територія чистоти» став Чистий четвер, який був самим масовим за участю усіх, хто небайдужий до чистого довкілля.

Міська влада, в свою чергу, потурбувалася про волонтерів і забезпечила їх гарячим обідом. Рятівники МНС та військові двома польовими кухнями підвозили на ділянки, де працювали люди, кашу та гарячий чай, що додавало завзяття в праці.

З метою закріплення здобутків акції «За чисте довкілля», за вказівкою міського голови Степана Цапюка, відповідними службами розпочато системні заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в Олександрії.

Мешканці Олександрії теж мають приєднатися до цієї акції і опікуватися чистим довкіллям рідного міста.