Новини »

Чистота у місті залежить від кожного жителя

13.03.2019, 11:32

Щороку з настанням весни комунальники виявляють стихійні сміттєзвалища. Разом із працівниками бюджетної сфери їм доводиться прибирати купи сміття, що за зимовий період вивезли недбайливі олександрійці, яким байдуже на чистоту і зовнішній вигляд міста, де вони живуть.
Цей рік не став виключенням і після танення снігу одразу стало видно смітники у посадках, ливнених каналізаціях, на узбіччях доріг та пустирях. Засмічені ділянки є як у віддалених мікрорайонах, так і в центральній частині міста.
У рамках весняного благоустрою комунальники почали прибирати смітники, створені населенням. Муніципальна поліція, у свою чергу, виявляє порушників, складає адмінпротоколи та перевіряє у мешканців приватного сектору договори на вивіз побутових відходів.
Лише протягом лютого-березня інспекторами складено 8 протоколів за несанкціоноване вивезення сміття та 9 – за спалювання сухої рослинності, 16 приписів – за утримання фасадів будівель у занедбаному стані.
Мешканці міста повинні розуміти, що Олександрія – наш спільний дім, а чистота і порядок у ньому залежать від свідомого ставлення кожного жителя.