Новини »

День краєзнавства: «Вітаємо тебе, Кіровоградщино!»

30.01.2019, 13:42

В рамках відзначення 80-ї річниці Кіровоградської області в Центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна пройшов День краєзнавства «Вітаємо тебе, Кіровоградщино!», основною метою якого стала популяризація краєзнавчої літератури, поглиблення знань з історії та культури рідного краю.
Для бібліотекарів Олександрійської міської ЦБС було проведено практикум,на якому присутні мали змогу познайомитися з сектором краєзнавчої роботи.
В Арт-холі бібліотеки відбулося відкриття виставки «Мистецькі шедеври Кіровоградщини», де представлені роботи художників Олександрії, Знам’янки, Жовтих Вод (І.Кваші, А.Душиної, К.Судакової, Е.Кокошнікової, В.Середи, О.Охапкіна, С.Ніколенка,
В. Кісільова, Я. Милосердного, В. Соколова та інших).
Олександрія талановита творчими людьми. І тому бібліотекарі запросили на зустріч місцевих поетес Людмилу Левченко і Лілію Маруфі, які познайомили присутніх зі своєю творчістю та декламували власні вірші, а художниця Катерина Судакова вразила своїм талантом створювати картини з рельєфної ліпки.
Патріотичний майстер-клас з виготовлення вітальної листівки-вишиванки «Я люблю Кіровоградщину» запам’ятався особливою технікою виконання в стилі скрап–букінгу – поєднання з елементами оригамі та квілінгу. Кожен з учасників заходу підійшов до виготовлення вітальної листівки творчо і креативно.
Протягом січня в Центральній міській бібліотеці було проведено ряд заходів: година пам’яті «Вічний слід Учителя на землі» (В.О.Сухомлинський), літературний акорд «У промені творчості над Кіровоградщиною», експрес-огляд «У новий рік – з новою книгою» та оформлено інформаційний куточок «Кіровоградщині – 80», виставку-вернісаж «Мистецькі шедеври Кіровоградщини», книжково-ілюстровані виставки «Земляки відомі і невідомі», «З пензлем по рідному краю».