Новини »

День відкритих дверей у територіальному центрі

03.05.2018, 16:54

Третього травня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено День відкритих дверей з нагоди 73-ї річниці Перемоги.
Захід відвідало 68 ветеранів.
Від імені міського голови С.Цапюка присутніх привітала секретар міської ради О.Богоявленська. Вона зазначила, що наші ветерани – джерело невичерпної любові: до життя, якому знають ціну; до роботи, адже їм довелося перенести багато випробувань; і головне – любові до людей, яких вони по-особливому цінують та поважають. З побажаннями добра, здоров’я та активного довголіття звернувся до присутніх також директор територіального центру О.Болілий.
До уваги гостей заходу представлено виставку виробів слухачів «Університету ІІІ віку» у вигляді вишиваних рушників, виробів з бісеру, стрічок, природного матеріалу. За участю хору ради ветеранів «Мелодії життя», творчих колективів Палацу культури «Світлопільський» проведено привітальний концерт з фронтовими та українськими народними піснями, танцями і гуморесками.
Ветерани отримали консультації фахівців пенсійного фонду та управління праці і соціального захисту населення щодо призначення пенсій та нарахування субсидій.
В оздоровчій кімнаті лікарем-терапевтом проведено бесіди-консультації громадянам похилого віку та інвалідам; медичною сестрою територіального центру надано оздоровчо– профілактичні послуги.
Ветерани мали можливість отримати послуги перукаря та інш. Спеціалістами бібліотеки імені О.Пушкіна організовано годину спогадів з показом відеоматеріалів.
Отцем Анатолієм Олександро-Невської церкви у кімнаті духовності територіального центру було проведено панахиду на спомин загиблих воїнів.
З нагоди свята 98 ветеранів, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, отримали грошову та натуральну допомогу.
По закінченню привітальної програми завдяки спонсорам та благодійникам міста організовано пригощання ветеранів солодощами та чаєм.