Депутати вирішують »

Депутати прийняли ряд питань життєдіяності міста

31.08.2018, 15:17

31 серпня пройшла чергова 50-та сесія міської ради.
Перед початком пленарного засідання міський голова С.Цапюк вручив відзнаки кращим олександрійцям з нагоди 27-ї річниці незалежності України.
Подякою командира третього окремого полку спецпризначення нагороджено волонтера Кульгу Сергія Михайловича, за ініціативи якого з початку бойових дій силами олександрійців було відремонтовано і передано у зону АТО більше 300 одиниць військової техніки.
Подяку Кіровоградської обласної ради вручено голові квартального комітету №26 Медведенко Людмилі Анатоліївні.
Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.
З метою створення сприятливих умов для проведення міжнародних змагань європейського рівня з мото- та автоспорту на трасі «Вербова Лоза», за результатами конкурсу у рамках державно-приватного партнерства міська рада визнала переможцем для реалізації даного проекту авто-мото клуб «Олександрія».
Депутати передали багатоквартирний будинок за адресою вул. 6-го Грудня 141/1 з балансу КП «Житлогосп» на баланс ОСББ «НАШ ДІМ 141/1». Це уже 42-ге об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, створене в Олександрії.
На сесії внесено зміни до Положення про відділ Державного реєстру виборців, Програми цивільного захисту міста Олександрії та затверджено міську Програму приватизації на 2018-2020 роки.
Зважаючи, що підприємство ТОВ «Альянс Груп Лімітед» взяло в оренду землі колишнього золосховища, але не використовує їх, депутати прийняли рішення про розірвання договору на користування земельною ділянкою.
Під час розгляду земельних питань міська рада відмовила ПАТ «УКРАГРОМАШСЕРВІС» у наданні дозволу на розробку технічної документації на землю. Дане товариство використовує у комерційних цілях більше 3 га землі, здає в оренду приміщення іншим підприємствам. Маючи державний акт на право користування земельною ділянкою старого зразка, підприємець мав би сплачувати земельний податок. Але, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, не сплачує за землю жодної копійки. У той же час до перевірок легалізації найманої праці дане підприємство фахівців не допустило. Головою правління та керівником «УКРАГРОМАШСЕРВІС» є родина Мороз. Депутати міської ради від фракції «Самопоміч» Бойко, Колісник та Матвієнко, які є однопартійцями керівника підприємства, намагалися лобіювати інтереси цього товариства і проголосували проти даного рішення. Проте, більшість депутатів, які розуміють, що життєдіяльність Олександрії залежить від надходжень до міського бюджету, повноти сплати податків, легалізації найманої праці і соціального захисту жителів, 31 серпня не надали дозвіл товариству на розробку документації на землю. У разі допущення робочої групи до перевірки та впевненості, що підприємство працює у законному полі та сплачує усі податки, депутати можуть переглянути відповідне рішення.