Депутати вирішують »

Депутати розглянули нагальні питання життєдіяльності міста

29.03.2019, 13:50

29 березня відбулася чергова 63-тя сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
У зв’язку з перейменуванням КП «Муніципальна поліція Олександрійської міської ради» у КП «Муніципальна безпека Олександрійської міської ради» депутати внесли зміни і доповнення до Правил благоустрою та санітарного утримання території м.Олександрії, сел.Олександрійського, Пантаївки, с.Звенигородки та Марто-Іванівки, а також до програми забезпечення діяльності даного підприємства.
Депутати вирішили звернутися до Верховної ради України з пропозицією внесення змін до законодавства України, що дасть можливість встановлювати економічно обґрунтовані тарифи на теплопостачання від альтернативних видів опалення.
Міська рада розширила мережу тимчасових майданчиків для торгівлі, який планується розмістити по вул. Миру в Перемозькому мікрорайоні.
Враховуючи клопотання голови новоствореного ОСББ «Скіф 2» (вул. Скіфська№2), депутати передали будинок в управління об’єднання співвласників.
На сесії внесено зміни до складу міської комісії з питань топоніміки, охорони культурної спадщини та місцевої символіки.
У зв’язку зі змінами у Податковому кодексі, яким розділено туристичний збір на внутрішній і в’їзний, міська рада затвердила розміри даного податку відповідно до законодавства.
Під час розгляду земельних питань доповнено перелік ділянок для продажу права їх оренди (власності) на торгах та прийнято рішення щодо упорядкування відомостей у державному земельному кадастрі.
Також на сесії було затверджено звіти управління приватизації, оренди майна та землі: про виконання міської програми приватизації за 2018 рік; про використання коштів від оренди і приватизації майна комунальної власності за ІІ півріччя 2018 року і про роботу інспекторів у сфері самоврядного контролю за використанням та охороною земель за 2018 рік.