Депутати вирішують »

Депутати скоригували міський бюджет

07.03.2019, 11:27

7 березня відбулися 61 та 62 позачергові сесії Олександрійської міської ради VII скликання, на яких були розглянуті чотори нагальні питання.
На початку міський голова С.Цапюк привітав усіх жінок зі святом 8 Березня і вручив квіти кожній жінці-депутату міської та обласної рад. Депутат О.Холохоленкопривітав жінок піснею у власному виконанні.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати внесли зміни до бюджету міста на поточний рік. Збільшено доходи і видатки на суму 1 млн 485 тис.грн, у тому числі, за рахунок: надходження 1 млн 136 тис.грн освітньої субвенції; 149,7 тис.грн субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів у рамках програми розвитку земельних відносин; 67,5 тис.грн субвенції з селищної ради Пантаївки; перевиконання міського бюджету розвитку на 132 тис.грн та залучено 585,2 вільних лишків, що склалися на 1 січня 2019 року. Також здійснено перерозподіл видатків між розпорядниками міського бюджету.
Субвенції спрямовані за цільовим призначенням. Виділено співфінансування до освітньої субвенції у розмірі 459,5 тис.грн на придбання мультимедійних комплексів та заходи з поліпшення санітарно-гігієнічних умов у школах.
У рамках реформування медицини виділено кошти на закупівлю комп’ютерної техніки для вторинної ланки.
Також фінансовий ресурс направлений на вирішення інших питань життєдіяльності міста.
У зв’язку з реалізацією реформи сфери охорони здоров’я на сесії прийнято рішення про реорганізацію міських лікарень №№1,3 та дитячої міської лікарні у комунальні підприємства.