Депутати вирішують »

Депутати скоригували міський бюджет

01.10.2019, 10:01

1 жовтня відбулася 74-та позачергова сесія Олександрійської міської ради VII скликання, на якій були розглянуті нагальні питання життєдіяльності міста.
На початку депутат міської ради В.Заріцький оголосив про зміну назви депутатської фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» на «Європейську Солідарність» Олександрійської міської ради.
Першим депутати прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету.
Збільшено доходи і видатки на суму 5,1 млн грн за рахунок перевиконання кошторису міста на 1,6 млн грн та надходження державних субвенцій: на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території ЗНЗ№9 – 640,6 тис.грн; на підтримку дітей з особливими освітніми потребами – 661,1 тис.грн та придбання житла для дітей-сиріт – 2,2 млн грн. Також здійснено внутрішній перерозподіл коштів між головними розпорядниками бюджету.
Видатки направлені на співфінансування будівництва майданчика, придбання led-світильників для модернізації вуличного освітлення, встановлення «лежачих поліцейських» біля освітніх закладів, придбання протиожеледних матеріалів, заробітну плату медичним працівникам та ін.
Після коригування бюджету міська рада прийняла рішення з ряду земельних питань: щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, передачі земельних ділянок у власність громадянам, надання землі в оренду тощо.