Депутати вирішують »

Депутати ухвалили рішення з ряду питань життєдіяльності міста

08.09.2017, 12:27

8 вересня відбулася чергова 35-та сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року та внесли зміни до бюджету міста на поточний рік.
Ухвалено рішення про умови оплати праці міського голови, його заступників, секретаря міської ради та керуючого справами міської ради.
З метою забезпечення обслуговування збудованого водоводу по 15-му мікрорайону (Куйбишевський мікрорайон) міська рада передала об’єкт з комунальної власності на баланс ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
У зв’язку зі змінами у законодавстві на сесії затверджено у новій редакції документи: Положення про управління праці та соціального захисту населення; Положення про Олександрійський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Депутати внесли доповнення до плану підготовки регуляторних актів на 2017 рік.
Внесено зміни до Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження у зв’язку з тим, що збільшилась кількість банків, які надають «теплі» кредити. Сьогодні це: «Ощадбанк», «УКРГАЗБАНК», «ПриватБанк» та «Укрексімбанк».
З метою припинення несанкціонованої стихійної торгівлі по пр. Соборному у невстановлених місцях та створення належних умов для здійснення торговельної діяльності міська рада затвердила дислокацію розміщення тимчасових майданчиків для торгівлі.
Крім того, на сесії було ухвалено рішення з ряду земельних та архітектурних питань.